Webinář cloud compliance | ORBIT

Připojte se 31. 3. k webináři o cloud compliance

Jak možná víte, v mračnech rušených akcí uvízla i pražská konference Cloud computing v praxi 2020. Náhradní termín je zatím ve hvězdách a s ohledem na okolnosti se osobně jen tak nesetkáme. Proto jsme se v ORBITu rozhodli nabídnout Vám účast na webináři, během kterého účastníky zasvětíme do tajů Cloud Compliance.

CO SE BĚHEM WEBINÁŘE DOZVÍTE?

  • Že nestačí vědět, jak a kudy vstoupit do Cloudu a které infrastrukturní řešení zvolit.

  • Proč je snadné si na Cloud Compliance dřív či později vylámat zuby.

  • Že je ale možné bezbolestně sladit Cloud se Zákonem o kybernetické bezpečnosti, s GDPR, s požadavky Úřadu pro ochranu osobních údajů, s regulacemi ČNB a dalšími.

  • Že zkrátka banky, pojišťovny, lékařské, energetické, telekomunikační a další společnosti podléhající dohledu regulátora mohou využívat Cloud a zároveň zodpovědně a důvěryhodně naplňovat desítky norem, standardů a zákonných opatření (což je mimochodem disciplína, která by měla být na olympiádě).

KDO VÁS TÉMATEM PROVEDE?

Ten nejlepší, koho můžeme nabídnout: Vít Grossmann, který se s Cloud Compliance vypořádal i u samotných regulátorů – ČNB, slovenské NBS, chorvatské anebo rakouské centrální banky. Teď je připraven pomoci Vám.

 

KDY WEBINÁŘ PROBĚHNE?

Pokud o to projevíte zájem, webinář navštíví Váš home-office v úterý 31. března 2020 v 10:30–11:30 h na platformě Microsoft Teams (instalace není nutná).

Těšíme se na viděnou na webináři, případně na samotné konferenci, až bude svolána. Čekání si můžete zkrátit přečtením článku o smysluplnosti vstupu do Cloudu nebo o cloud computingu.

Za ORBIT

Vít Grossmann
Principal Consultant

UDÁLOST JIŽ PROBĚHLA, PODÍVEJTE SE NA ZÁZNAM WEBINÁŘE.

VŠECHNY NOVINKY

Podobné příspěvky