Nenechejte si ujít Cloud Forum 2019: Mýty a fakta

Nenechejte si ujít Cloud Forum 2019: Mýty a fakta

Cloud. Slovo, které napříč firmami vyvolává protichůdné emoce. Služba přijímaná s nadšením, nedůvěrou a někdy s přehnanými očekáváními. Vy už názor máte, nebo si ho teprve tvoříte? Cloud Forum 2019 vám ho pomůže zocelit.

Cloud Forum 2019 | ORBIT

Využijte možnost podělit se o své zkušenosti, položit ty správné otázky a hlavně získat cenné know-how o slastech i strastech „cesty do cloudu“ od těch nejpovolanějších: Petra Beneše (6D, ex-CIO České spořitelny a Monety), Lukáše Klášterského (Erste Group, bývalý CIO České pojišťovny) a specialistů ORBIT.

 

CLOUD FORUM 2019: MÝTY A PRAXE

proběhne už 20. listopadu v 13:30–17:30 h v Praze ve stylovém JazzDocku (Janáčkovo nábřeží 2 – náplavka, Praha 5). Budete mezi hosty?

 

CO VÁM CLOUD FORUM 2019 NABÍDNE

 

ORBIT – create IT your own wayOblačné slasti a strasti

Cloud je dobrým sluhou, ale zlým pánem. Podmínky i smysluplnost jeho nasazení se liší firmu od firmy. Rozšířené mýty zastírají důležitá fakta, na která si je potřeba dát pozor! Pojďme si klást otázky: Kdy se na cestu vydat (a kdy ne)? Jak postupovat? Jak vše spočítat? Na co si dát pozor? A jak to celé vůbec prosadit?

Poradit vám přijdou Vít Grossmann a Martin Gavanda, kteří slasti a strasti cloudu zažívají u svých ctěných zákazníků.

 

Lukáš Klášterský, ERSTE Group | ORBITJak přežít Cloud?

Je mnoho výzev na cestě k ideálnímu a agilnímu IT. Cloud je, dohromady s vícerychlostním stylem IT, výzvou zásadní. Ukážeme si, jaké kroky je potřeba udělat a zvládnout jak na cestě k agilnímu IT, tak i ve správné adopci cloudu.

Podělí se s vámi Lukáš Klášterský, Group CTO Governance Erste Group a bývalý CIO České pojišťovny.

 

 

Petr Beneš, 6D | ORBITVzhůru do oblak!

Co se cloudu týká, blížíme se bodu zlomu. Otázka už dlouho nestojí, jestli cloud ano, či ne, ale kdy. Co bylo motivací k migraci kolaborační platformy do cloudu v prostředí velké banky, a to v době, kdy cloud bylo ještě skoro sprosté slovo? S jakými riziky a úskalími bylo nutné se vypořádat? A jaké byly kulturní dopady na fungování firmy?

O tom všem bude vyprávět Petr Beneš, zakladatel platformy 6D a ex-CIO České spořitelny a GE Money bank (Moneta). Které technické a lidské bariéry musel při přechodu do cloudu překonat? Jaké výsledky jeho rozhodnutí přineslo? Co by udělal jinak a jak vnímá perspektivu cloudu dnes? Zeptejte se sami. On i jeho předřečníci vám rádi odpoví.

 

Na CLOUD FORU 2019 splaskne bublina nejednoho mýtu, zazní řada zásadních otázek i odpovědí a shrneme podstatná fakta. Na praktických příkladech a bez marketingových zkreslení.

 

CLOUD FORUM 2019 JE ZA NÁMI. PODÍVEJTE SE, JAK PROBÍHALO.

Cloud Forum 2019 | ORBIT

Encyklopedie cloudu

Icon
Encyklopedie cloudu
Zavřít

Cloud encyclopedia

Icon
Cloud encyclopedia
Close
Loading...