NE, TO NENÍ VTIP, ale PŘÍLIŠ ČASTÁ REALITA

A Vy se jí jednou budete smát

AŽ ZAČNETE PRACOVAT VE 3D WORKPLACE


3D+Workplace+on+laptop+600w.jpg

Konstruujete, designujete, děláte výpočty?

Pak vstupte do nové dimenze engineeringu pro graficky náročné uživatele a můžete pracovat bezpečně, odkudkoliv, kdykoliv,
a s mnohem vyšší efektivitou i výkonem. Vyzkoušejte opravdu FLEXIBILNÍ pracoviště a nebudete chtít jiné. Stačí si s námi jen


Co je to
3D Workplace?

3D Workplace je komplexní řešení pro doručování aplikací v graficky náročných prostředích, jako jsou multimédia nebo CAx aplikace. Jeho základem je terminálová farma serverů, ze které se na vaše koncová zařízení přenášejí pouze snímky obrazovky. Bez ohledu na platformu, výkon a typ Vašeho zařízení a místo, kde se nacházíte.

Hlavní pilíře 3D Workplace

NVIDIA TESLA GRID
srdce řešení
Minimálně 10x vyšší výkon než serverové CPU GPU dělitelné až na 21 současných vGPU
CITRIX VIRTUAL DESKTOPS
mozek řešení
Engine 3D HDX Pro Nejefektivnější protokol HW akcelerace virtuálního prostředí
ORBIT 3D WORKPLACE
know-how
27 let zkušeností Více než 200 referencí Detailní znalost technologií

3D+Workplace+engineering+multimedia+high-tech+computing.jpg

Hodí se 3D Workplace pro Vaši firmu?

Koncept 3D Workplace se uplatňuje zejména v engineeringu, multimédiích a high-tech oborech. Pokud je Vaše parketa někde jinde, pokusíme se vyhovět potřebám i nárokům Vašeho IT a uživatelů. Určitě nic nedáte za

ENGINEERING
blok1 mensi loga final.jpg


CAD


CAM

CAE

PDM/PLM, GIS

Rozšířená realita (AR/VR)


MULTIMEDIA
blok2 mensi loga final.jpg


Video konference

Web browsing

Prezentace

CCTV systémy

Audio/Video produkce


HIGH-TECH
blok3 mensi loga final.jpg


AI - umělá Inteligence

Deep Learning

Machine Learning

Věda

High Perf. Computing3DW_ANY_device_platform 667h.jpg

V čem je to jiné?

3D Workplace se od tradičního workstation PC liší zejména lepším zabezpečením dat, možnostmi opravdu týmové práce a vyšší efektivitou provozu. Získáte zkrátka flexibilní pracoviště, jak je vidět z následujícího srovnání:

Tradiční Workstation PC vs. 3D Workplace  Výkon pracovní stanice nelze zvyšovat. Uživatel věčně čeká na rendery, výpočty, a pracuje proto pomaleji. Vaše koncové zařízení dostane přidělený výkon, jaký na svůj projekt/výpočet aktuálně potřebujete. Nic Vás nezdržuje. Uživatelé jsou závislí na drahé pracovní stanici, se kterou je riskantní cestovat. Rozdělanou práci musí často ukládat. K práci (i k nedokončené) se kdykoliv a odkudkoliv připojíte z levného on-line zařízení (tenký klient, smartphone, tablet, notebook). Data cestují společně s pracovní stanicí nebo se válejí po úložištích, což zvyšuje riziko jejich úniku. Firma hazarduje se svým duševním vlastnictvím. Externí spolupracovníci musejí mít potřebný SW a HW. Data jsou zabezpečená a neopouštějí server ani jejich kopírováním, pouze se „promítají“ na koncové zařízení. Externisté se přihlašují zabezpečeným rozhraním k účtu a pracují odkudkoliv, kdykoliv, bez stahování dat. Kvůli vysoké spotřebě energie tradičních PC (řádově 400 W) rostou náklady na klimatizaci kanceláří. Stanice není mobilní, stoupají i náklady na cestování. Tencí klienti jsou energeticky úsporní (5–10 W), což zlepší pracovní komfort uživatelů a ušetří značné prostředky na provozu budovy. Sníží se i cestovní náklady.
Tradiční workstation PC vs. 3D WORKPLACE Výkon pracovní stanice nelze zvyšovat. Uživatel věčně čeká na rendery, výpočty, a pracuje proto pomaleji. Vaše koncové zařízení dostane přidělený výkon, jaký na svůj projekt/výpočet aktuálně potřebujete. Nic Vás nezdržuje. Uživatelé jsou závislí na drahé pracovní stanici, se kterou je riskantní cestovat. Rozdělanou práci musí často ukládat. K práci (i k nedokončené) se kdykoliv a odkudkoliv připojíte z levného on-line zařízení (tenký klient, smartphone, tablet, notebook). Data cestují společně s pracovní stanicí nebo se válejí po úložištích, což zvyšuje riziko jejich úniku. Firma hazarduje se svým duševním vlastnictvím. Externí spolupracovníci musejí mít potřebný SW a HW. Data jsou zabezpečená a neopouštějí server ani jejich kopírováním, pouze se „promítají“ na koncové zařízení. Externisté se přihlašují zabezpečeným rozhraním k účtu a pracují odkudkoliv, kdykoliv, bez stahování dat. Kvůli vysoké spotřebě energie tradičních PC (řádově 400 W) rostou náklady na klimatizaci kanceláří. Stanice není mobilní, stoupají i náklady na cestování. Tencí klienti jsou energeticky úsporní (5–10 W), což zlepší pracovní komfort uživatelů a ušetří značné prostředky na provozu budovy. Sníží se i cestovní náklady.

Nezáleží, jakou preferujete platformu OS, jestli jste v kanceláři na LAN síti, doma na wi-fi nebo na cestách na LTE připojení. Řešení 3D Workplace využijete ve všech případech bez omezení. A to stejně dobře na klasickém počítači, laptopu nebo na tenkém klientu jako na smartphonu či tabletu.

S 3D Workplace budete zcela nezávislí.


3D+Workplace+catches+bw+600.jpg

A má to nějaký háček?

Upřímně řečeno ano. Pořizovací náklady na vybudování infrastruktury 3D Workplace nejsou nízké. Avšak provozní úspory řešení (energie, administrace, lifecycle koncového bodu, zefektivnění produkce) Vám je rychle vynahradí. To netvrdíme my, ale uživatelé.

 

Cenové srovnání - modelový příklad pro 40 CAx konstruktérů

 
Obvyklá návratnost investice do 3D Workplace jsou 2,5 roku. Naše řešení má zároveň 2x delší životnost než konvenční řešení s klasickými workstationy. A to dává smysl.
 

Obvyklá návratnost investice do 3D Workplace nepřekročí 2,5 roku.
Naše řešení má zároveň 2x delší životnost než konvenční řešení s klasickými workstationy.
A to dává smysl.


Vybrané případové studie

CAx aplikace: AutoCad, Inventor a další

CAx aplikace: CREO, Abacus, Zemax, Simulia a další

 

další reference

logo_CVUT 150w.jpg
kompan 180w.jpg
Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Svou konkurenci můžete předběhnout ještě dnes.

A VSTOUPIT DO NOVÉ DIMENZE ENGINEERINGU

Petr Čuda petr.cuda@orbit.cz +420 608 204 102

Petr Čuda
petr.cuda@orbit.cz
+420 608 204 102