Unikátní řešení „Workstation to go" obohatí MSV 2019

Motiv+MSV_Orbit.jpg

Jdeme znovu s kůží na (vele)trh! Mezinárodní strojírenský veletrh 2019, který nese podtitul „Digitální továrna”, se totiž zaměří na otázku, jak zefektivnit výrobní procesy a jak digitalizovat výrobu i vývoj. A my máme odpověď: jedinečný nástroj pro flexibilní doručování výkonu a aplikací ORBIT 3D Workplace. Přijďte si ho vyzkoušet.

planek-msv-2019.png

Kdy a kde nás najdete?

V CENTRU DĚNÍ:

BVV BRNO PAVILON V, EXPOZICE č. 024

7.–11. ŘÍJNA 2019

CO VÁS ČEKÁ V EXPOZICI ORBIT?

  • Kompletní řešení 3D Workplace včetně serveru a různých typů koncových zařízení

  • Modelování v SolidWorks a AutoCad

  • Virtuální realita v mobilním, bezdrátovém provedení

  • Soutěž o výkonný notebook HP Probook G4 v hodnotě 25 000 Kč

K čemu a komu 3D Workplace slouží?

ORBIT 3D Workplace je komplexní řešení pro doručování výkonu a aplikací v graficky náročných prostředích. Jeho základem je terminálová farma serverů, ze které se na koncová zařízení přenášejí pouze snímky obrazovky. Bez ohledu na platformu, typ zařízení a místo, kde se nacházíte. Je to v podstatě váš „workstation to go”.

Celá platforma je primárně určena pro vývojáře, designéry či výpočtáře v oblastech CAD/CAM/CAE/BIM. V poslední době však nachází uplatnění také v oblasti rostoucího trhu multimédií – při produkci video obsahu, akceleraci virtuálních operačních systémů či při přenosu video konferencí.

Grafická akcelerace, za pomoci gridové technologie NVIDIA, se stala nezbytnou i pro výpočty umělé inteligence (AI) nebo produkci virtuální reality (VR/AR), kterou si u nás díky partnerství ORBITu s HP a AMD také vyzkoušíte.

Přijďte se sami přesvědčit

ORBIT 3D Workplace se může stát také vaším pracovištěm. Stačí si vyžádat volnou vstupenku. A pak už jen zkoušet… a ptát se.

PARTNEŘI: Citrix, NVIDIA, AMD, HP

workstationtogo.cz
bvv.cz/msv