3D Workplace 

NAKOPNĚTE KONEČNĚ VÝKON NÁROČNÝCH KONSTRUKTÉRŮ.

JEJICH ČAS JSOU VAŠE PENÍZE

Omezují Vaše grafické konstruktéry neustále rostoucí požadavky na výkon počítačů a na zabezpečení dat? Projekty, na kterých pracují, navíc vyžadují týmovou práci a mobilitu. Vsadíme se, že všechna řešení, která jste až dosud vyzkoušeli, byla pouze dočasná. Tedy neefektivní a drahá. Protože jste neznali 3D Workplace. Až doteď.

Virtualizované grafické pracoviště = trvalé řešení
Bezpečný prostor 3D Workplace tvoří terminálová farma serverů s libovolnými koncovými zařízeními, na která se přenášejí pouze snímky obrazovky. Projektům je operativně přidělován výkon a kapacita podle aktuálních potřeb, což Vás osvobodí od nutnosti neustále pořizovat kvalitnější hardware a spravovat hromady aplikací. Nadobro.

Efektivita a bezpečí
Vaši konstruktéři získají uživatelsky přívětivé pracovní prostředí, ve kterém budou bezpečně (spolu)pracovat – odkudkoliv, kde mohou být online, rychleji, na jakémkoliv zařízení a bez rizika, že citlivá data uložená v cloudu opustí firmu a ohrozí její duševní vlastnictví. Konstruktéři se Vám záhy odvděčí vyšší efektivitou práce a Vaše provozní náklady klesnou o 16–73 %


Zajímá Vás, jak jsme na to číslo přišli? Chcete vyzkoušet 3D Workplace na vlastní kůži?

Pak bude nejlepší...

Petr Čuda
petr.cuda@orbit.cz
+420 608 204 102

 Technologie: Citrix, NVIDIA, VirtuaControl.