Grafika na plný výkon. Odkudkoliv a kdykoliv

UVOLNĚTE RUCE SVÝM VÝVOJÁŘŮM S ŘEŠENÍM 3D WORKPLACE

Také na vás doléhají rostoucí požadavky na vývoj, design a produkci v grafickém 2D/3D prostředí? Dnešním vývojářům konstruktérům již nestačí rýsovací prkno, profesionální střihači videa se nespokojí s výstupem v DVD kvalitě a grafické studio si, marná sláva, nevystačí s obyčejnými 2D tiskárnami. Většina projektů dnes vyžaduje týmovou práci, extrémní výpočetní výkon a mobilitu pracovníků.

Jak toho docílit a zároveň zajistit, aby zvolené řešení časově, psychicky a finančně nezruinovalo IT oddělení firmy?

Společnost ORBIT nalezla řešení, které těmto požadavkům vyhovuje. A nejen to. 3D Workplace je dokáže skloubit s požadavky výrobců 2D/3D aplikací na OS, na platformy či na typy koncových zařízení. Vychází vstříc firemním politikám sdílení a klade velký důraz na zabezpečení citlivých dat.

Konstruktéři a designéři našich klientů získávají uživatelsky přívětivé flexibilní pracoviště. Umožňuje jim přepínat mezi druhy modelovacích aplikací nebo sdílet v reálném čase stejnou verzi souboru. Klíčovým benefitem je pak možnost bezpečně přistupovat k datům z mobilních zařízení i při špatné datové konektivitě – a to bez obav, že by data opustila firemní datacentrum.

Výjimečnost našeho řešení však doceníte teprve tehdy, když zohledníte jeho vedlejší efekt – finanční úspory. Vaše provozní náklady totiž poklesnou v závislosti na použitých aplikacích a rozsahu operací o 16–73 %. Není se tak co divit, že 3D Workplace v současnosti úspěšně využívá mnoho českých průmyslových společností.

 

Technologie: Citrix, VMWare, nVidia.